PEŁNA CHATA jest młodą firmą skupiającą wokół siebie doświadczonych pracowników.

Idea założenia działalności skupiła się w dużej mierze na zaufaniu, które otrzymaliśmy od niemieckiego producenta mocowań i dystansów Pana Pfenniga z FORwerk.

Jako Dystrybutor w Polsce produktów FORwerk – czołowego europejskiego producenta zamocowań i dystansów produkowanych ze stali nierdzewnej, firmy z wieloletnim doświadczeniem w produkcji systemów mocowań szyldów, tablic, kasetonów, modułów informacyjnych i reklamowych.

Posiadając status Dystrybutora marki CITINOX plus śmiało możemy zaproponować każdemu z Naszych klientów pełną obsługę w zakresie produkcji i montażu wszystkich elementów składających się na reklamę wewnętrzną i zewnętrzną prowadzonej działalności. Oferujemy opracowane i dopasowane formy wsparcia sprzedaży jak również akcesoria z plexi, stali i drewna, które budują wizerunek i świadomość marki.

Skupiamy się na pracy w zespole, traktując każdy z projektów, w którym uczestniczymy, jako indywidualne wyzwanie, a zadowolony klient nie jest u Nas hasłem reklamowym tylko faktem i celem.